Co to je?

Kouzelný voucher, který může obdarovaný uplatnit v jakémkoliv z podniků Lidí z Baru – v Baru, který neexistuje, Super Panda Circusu, 4pokojích, Slasti, Whiskey Baru (na Gorkého) nebo zbrusu novém Whiskáči (na Běhouské). A klidně ve všech zaráz – pár drinků v každém, za jeden večer to jde stihnout!

Beru voucher

Často kladené dotazy

Jaká je platnost poukazu?

Poukazy zakoupené nyní mají platnost do konce roku 2024.

Pokud jste však voucher koupili nebo dostali dříve, je možné, že mají platnost do konce roku 2023 (nebo ještě dřív, ale to už byste byli trochu po termínu). Tento údaj každopádně najdete uvedený úplně dole na voucheru.

Poukazy můžete ve všech barech skupiny Lidi z Baru – Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, 4pokoje, Slast, Whiskey bar, který neexistuje, Whiskáč.

Můžu poukaz zaplatit jinak než platební kartou?

Bohužel ne. Rádi si děláme věci jednoduché, protože v těch složitých pak máme bordel, a to nechceme – takže jediná možnost platby je platební kartou onlajn tady na těchto stránkách.

Můžu využít část poukazu v jednom podniku a část v jiném?

Ano! Můžete obejít klidně všechny podniky a dát si pár drinků v každém z nich. Jenom pamatujte na to, že je potřeba poukaz ukázat obsluze v každém podniku před placením – ať už fyzicky vytištěný nebo na mobilu.

Můžu poukaz vrátit?

Ne, poukaz není možné vyměnit zpět za peníze.

Můžu si koupit víc poukazů zaráz?

Ne. Pokud máte zájem o více poukazů, musíte proces platby absolvovat pokaždé znovu. Pardon. Pokud máte zájem o větší množství a nechce se vám to vyklikávat, ozvěte se nám prosím na voucher@lidizbaru.cz

V jaké formě poukaz dostanu?

Poukaz vám přijde automaticky na mail jako pdf soubor. Pokud ovšem dáváte přednost starému dobrému papíru, pak můžete v jakémkoliv z našich barů koupit vytištěný dárkový poukaz. Prodáváme je tam ve všech hodnotách.

Je nutné mít poukaz vytištěný?

Není to potřeba, šetříme přírodu! Úplně stačí, když obsluze při placení ukážete poukaz na mobilu. Jenom poprosíme, abyste o záměru platit poukazem obsluhu informovali předtím, než vyjede účet.

Musím poukaz využít za jeden večer?

Nemusíte! Poukaz můžete využít i na vícekrát - počet návštěv není nijak omezen. Při každé útratě z poukazu strhneme propitou či projezenou částku a náš systém si bude pamatovat, kolik na něm ještě zbývá peněz. Pokud rádi chodíte na pivo do Whiskáče, tak můžete s tisícovkovým poukazem přijít klidně šestadvacetkrát. Jediná podmínka je, že poukaz musí být využitý do konce jeho platnosti.

Platí poukaz i do hotelu Anybody?

Bohužel neplatí. Tento poukaz platí pouze na konzumaci v našich barech a kavárnách, na noci v hotelu se uplatnit nedá, i když víme, že to je skvělej dárek… takže pokud máte zájem o dárkový poukaz do Anybody, najdete ho tady.

Platí poukaz i na vaše barmanské kurzy?

Bohužel neplatí. Pokud byste raději svým blízkým darovali Lekci Barového umění, tedy některý z barmanských kurzů pro neprofesionály, které pořádá naše cateringová odnož Úplně Všude, potom prosím kontaktujte přímo kolegyni Veroniku Žondrovou na mailu catering@uplnevsude.cz

Mapa barů
voucher@lidizbaru.cz